Campanie de sterilizare gratuită in data de 17.09.2022

Campanie de sterilizare gratuita pentru cainii din Municipiul si Judetul Calarasi – Asociatia PED AID-ROMANIA cu sediul in Germania, coordonata de Carmen Ringelings, cu sprijinul Primariei Calarasi, prin S.P.P.G.C.F.S. CALARASI, ofera campanie de sterilizare pentru cainii cu stapan, la sediul din Str. Varianta Nord, nr.36e, Calarasi.

Pentru relații suplimentare și pentru programare, vă rugăm să  ne contactați   la urmatoarele numere de telefon:

Telefon fix:  0242.313.300

Telefon mobil: 0725.227.617

There are no comments yet